Home  Kvapky   Knihy   Linky   Music   Referencie   FAQ    IV.E.Ta    Kontakt   

www.devinskanovaves.sk

mapa DNV:
menšia, väčšia
google map
 


Východ a západ slnka
 

 

Všetko nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá!

Dvaja cestujúci anjeli sa zastavili, aby strávili noc v dome bohatej rodiny. Rodina bola drzá a odmietla anjelov nechať v miestnosti pre hostí. Miesto toho boli anjeli daní do studenej pivničnej izby. Keď si ustlali na tvrdej podlahe, starší anjel uvidel dieru v stene opravil ju. Keď sa mladší anjel pýtal prečo, starší odpovedal: "Veci nie sú také, akými sa zdajú".

Ďalšiu noc si išli odpočinúť do domu veľmi chudobného, ale pohostinného farmára a jeho ženy. Potom, keď sa s nimi manželský pár podelil o trochu jedla, čo mali, povedali anjelom, aby spali v ich posteli, kde si dobre odpočinú. Ďalšie ráno na svitaní našli anjeli farmára a jeho ženu v slzách. Ich jediná krava, ktorej mlieko bolo ich jediným príjmom, ležala mŕtva na poli.

Mladší anjel sa rozzúril a pýtal sa staršieho, ako sa to mohlo stať? "Prvý muž mal všetko a ty si mu pomohol", obviňoval ho. "Druhá rodina mala málo, ale bola ochotná podeliť sa so všetkým, a ty si dovolil, aby im zomrela krava."

"Veci nie sú také, akými sa zdajú" odpovedal starší anjel. "Keď sme boli v pivničnej izbe, všimol som si, že v tej diere v stene bola zásoba zlata. Keďže majiteľ bol posadnutý chamtivosťou a neochotou podeliť sa o šťastie, utesnil som mu stenu, aby poklad nemohol nájsť. Keď sme ďalšiu noc spali vo farmárovej posteli, prišiel si anjel smrti pre jeho ženu. Dal som mu miesto nej kravu. Veci nie sú také, akými sa zdajú."

"Niekedy je to tak, že nepoznáme všetky súvislosti. Keď máš vieru, potrebuješ tiež dôveru, že všetko čo prichádza, je vždy v tvoj prospech. A to sa ukáže časom.

Niektorí ľudia prichádzajú do tvojho života a rýchlo odchádzajú, niektorí ľudia sa stávajú priateľmi a zostanú na chvíľu, zanechávajú nádherné stopy v našich srdciach. Včerajšok je história, zajtrajšok je tajomstvo, dnešok je dar. Je to to, čo sa nazýva prítomnosť. Myslím, že je život neobyčajný a chuť každého momentu je neopakovateľná!

 

Rýchle linky:
www.google.sk

slovnik.juls.savba.sk
 

Rôzne:
Ryžová kúra

Zaujíma vás téma reinkarnácie, karmy a iné duchovné otázky?
Odporúčam:
www.svetgralu.sk
www.hnutiegralu.net
www.posolstvo-gralu.org
 

  44.192.44.30                  www.facebook.com 

      Na železničiarsku nôtu:

     "Pesimista vidí tmu v tuneli,
     optimista vidí svetlo na konci tunela,
     realista vidí svetlá blížiaceho sa vlaku
     a rušňovodič vidí troch idiotov na koľajniciach ..."

Map IP Address

     www.facebook.com